Adobe Photoshop

Program Photoshop to profesjonalne narzędzie do obróbki graficznej fotografii cyfrowych jak również tworzenia grafiki rastrowej.

 

Informacje o szkoleniu

Kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu obróbki fotografii cyfrowej oraz tworzenia grafiki rastrowej. Szkolenie prowadzone jest na polskiej wersji oprogramowania. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w postaci skryptu oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia.

Celem kursu jest nabycie umiejętności wykorzystywania zasobów aplikacji, wprowadzania zdjęć do obszaru roboczego oraz poddawania ich podstawowej i zaawansowanej obróbce. Zapoznanie się i wykorzystywanie narzędzi oraz efektów dostępnych w programie, umiejętność dostosowania aplikacji do własnych potrzeb. Realizowanie własnych kompozycji grafiki rastrowej i wektorowej na podstawie nabytej wiedzy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem Adobe Photoshop. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Pomocna będzie znajomość ogólnych zasad działania różnych aplikacji Windows. Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

 

Plan szkolenia

Kurs podzielony jest na zajęcia po minimum 3 godziny dydaktyczne, obejmujące zarówno teorię jak i ćwiczenia praktyczne. Zajęcia organizowane są 2 lub 3 razy w tygodniu i nie przekraczają 8 godzin. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy. Istnieje także możliwość dopasowania organizacji kursu do potrzeb grupy.

 

Dodatkowe informacje i zapisy

 • telefonicznie: 0-12 292-78-90
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Koszt szkolenia obejmuje:

   • udział w szkoleniu,
   • materiały szkoleniowe,
   • certyfikat ukończenia szkolenia,
   • poszkoleniowe wsparcie merytoryczne (przez okres 30 dni od daty ukończenia szkolenia).

Oferujemy także konsultacje w cenie 100 zł/godz.

 

 Program kursu Adobe Photoshop

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー