AutoCAD Civil 3D

Oprogramowanie AutoCAD Civil 3D jest to rozwiązanie służące do modelowania informacji o budynku (BIM) przeznaczone do tworzenia projektów m.in. z zakresu:

 • inżynierii lądowej, 
 • inżynierii wodnej,
 • infrastruktury transportowej,
 • zagospodarowania przestrzennego.

Dostępne w programie narzędzia do wykonania różnego rodzaju analiz projektowych umożliwiają przeprowadzenie symulacji różnych scenariuszy pomagających zoptymalizować wydajność przed realizacją projektów. Dynamiczny proces tworzenia projektu oraz automatyczne generowanie dokumentacji końcowej znacznie ułatwia pracę i skraca czas wykonania projektu.

 

Informacje o szkoleniu

Autoryzowany przez firmę Autodesk kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu projektu budownictwa drogowego oraz elementów zagospodarowania terenu. Prowadzony jest na polskiej wersji oprogramowania. Program nauczania bazuje na wytycznych Autodesk oraz na wewnętrznym sylabusie opracowanym przez doświadczonych instruktorów zgodnym z sylabusem egzaminu Autodesk AutoCAD Civil 3D Certified Professional. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w postaci skryptu oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk (Autodesk Certificate of Completion) wystawiany przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk.

Celem kursu jest nabycie umiejętności wykorzystywania zasobów aplikacji. Zapoznanie się z narzędziami dostępnymi w programie, umiejętność dostosowania aplikacji do własnych potrzeb. Umiejętność samodzielnego zaprojektowania obiektu z zakresu budownictwa lądowego (m.in. powierzchnia, korytarz, skarpa, sieć rurociągu) na podstawie nabytej wiedzy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z podstawową znajomością programu AutoCAD. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Pomocna będzie znajomość ogólnych zasad działania różnych aplikacji Windows. Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

 

Plan szkolenia

Kurs trwa 30 godzin lekcyjnych i podzielony jest na zajęcia po minimum 3 godziny dydaktyczne, obejmujące zarówno teorię jak i ćwiczenia praktyczne. Zajęcia organizowane są 2 lub 3 razy w tygodniu i nie przekraczają 8 godzin. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy. Istnieje także możliwość dopasowania organizacji kursu do potrzeb grupy.

 

Dodatkowe informacje i zapisy

 • telefonicznie: 0-12 292-78-90
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koszt kursu: 1800 zł, dla studentów obowiązuje zniżka 20%.
W przypadku zgłoszenia większej liczby osób cena może być ustalona indywidualnie.

Koszt szkolenia obejmuje:

   • udział w szkoleniu,
   • materiały szkoleniowe,
   • certyfikat ukończenia szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk,
   • poszkoleniowe wsparcie merytoryczne (przez okres 30 dni od daty ukończenia szkolenia).

Oferujemy także konsultacje w cenie 150 zł/godz.

 

 Program kursu AutoCAD Civil 3D

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー