AutoCAD 2D

AutoCAD to czołowe oprogramowanie branżowe CAD do tworzenia projektów 2D, szkicowania, tworzenia projektów architektonicznych oraz inżynieryjnych.

 

Informacje o szkoleniu

Autoryzowany przez firmę Autodesk kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu projektu budowlanego, architektury wnętrz oraz elementów zagospodarowania przestrzennego. Szkolenie prowadzone jest zarówno na polskiej jak i angielskiej wersji oprogramowania. Program nauczania bazuje na wytycznych Autodesk oraz na wewnętrznym sylabusie opracowanym przez doświadczonych instruktorów zgodnym z sylabusem egzaminu Autodesk AutoCAD Certified Professional. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w postaci skryptu oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk (Autodesk Certificate of Completion) wystawiany przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk.

Celem kursu jest nabycie umiejętności wykorzystywania zasobów aplikacji. Zapoznanie się z narzędziami dostępnymi w programie, umiejętność dostosowania aplikacji do własnych potrzeb. Umiejętność samodzielnego zaprojektowania obiektu z zakresu architektury, architektury wnętrz, budownictwa oraz inżynierii na podstawie nabytej wiedzy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem AutoCAD. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Pomocna będzie znajomość ogólnych zasad działania różnych aplikacji Windows. Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

 

Plan szkolenia

Kurs trwa 30 godzin lekcyjnych i podzielony jest na zajęcia po minimum 3 godziny dydaktyczne, obejmujące zarówno teorię jak i ćwiczenia praktyczne. Zajęcia organizowane są 2 lub 3 razy w tygodniu i nie przekraczają 8 godzin. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy. Istnieje także możliwość dopasowania organizacji kursu do potrzeb grupy.

 

Dodatkowe informacje i zapisy

 • telefonicznie: 0-12 292-78-90
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koszt kursu: 1250 zł. Dla studentów oraz członków SARP i MPOIA obowiązuje zniżka 100 zł.

Koszt szkolenia obejmuje:

   • udział w szkoleniu,
   • materiały szkoleniowe,
   • certyfikat ukończenia szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk,
   • poszkoleniowe wsparcie merytoryczne (przez okres 30 dni od daty ukończenia szkolenia).

Oferujemy także konsultacje w cenie 100 zł/godz.

 

Program kursu AutoCAD 2D

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー