CorelDRAW

CorelDRAW jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania graficznego służącę do opracowywanie grafiki wektorowej i składu stron jak również wszechstronne narzędzię do rysowania.

 

Informacje o szkoleniu

Kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu z zakresu tworzenia grafiki wektorowej jak i rastrowej. Szkolenie prowadzone jest na polskiej wersji oprogramowania. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w postaci skryptu oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia.

Celem kursu jest nabycie umiejętności wykorzystywania zasobów aplikacji, profesjonalnych narzędzi do projektowania grafiki i witryn internetowych oraz edycji rysunków wektorowych. Zapoznanie się i wykorzystywanie narzędzi oraz efektów dostępnych w programie, umiejętność dostosowania aplikacji do własnych potrzeb. Realizowanie własnych kompozycji grafiki wektorowej na podstawie nabytej wiedzy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem CorelDRAW. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Pomocna będzie znajomość ogólnych zasad działania różnych aplikacji Windows. Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

 

Plan szkolenia

Kurs podzielony jest na zajęcia po minimum 3 godziny dydaktyczne, obejmujące zarówno teorię jak i ćwiczenia praktyczne. Zajęcia organizowane są 2 lub 3 razy w tygodniu i nie przekraczają 8 godzin. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy. Istnieje także możliwość dopasowania organizacji kursu do potrzeb grupy.

 

Dodatkowe informacje i zapisy

Koszt szkolenia obejmuje:

   • udział w szkoleniu,
   • materiały szkoleniowe,
   • certyfikat ukończenia szkolenia,
   • poszkoleniowe wsparcie merytoryczne (przez okres 30 dni od daty ukończenia szkolenia).

Oferujemy także konsultacje w cenie 100 zł/godz.

 

Program kursu CorelDRAW

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー