Szkolenie Adobe Photoshop

Program Photoshop to profesjonalne narzędzie do obróbki graficznej fotografii cyfrowych jak również tworzenia grafiki rastrowej. Zapraszamy na kolejne intensywne szkolenie Adobe Photoshop. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, dobrą opinią wśród uczestników i są doskonałą okazją do zdobycia cennych umiejętności i poznania wielu praktycznych trików. Szkolenie rozpoczynamy w czwartek 26 lipca. Zapraszamy!

Informacje o szkoleniu

Kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu obróbki fotografii cyfrowej oraz tworzenia grafiki rastrowej. Szkolenie prowadzone jest na polskiej wersji oprogramowania. Kursanci otrzymują materiały szkoleniowe w postaci skryptu oraz dostęp do platformy e-learningowej. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia.

Celem kursu jest nabycie umiejętności wykorzystywania zasobów aplikacji, wprowadzania zdjęć do obszaru roboczego oraz poddawania ich podstawowej i zaawansowanej obróbce. Zapoznanie się i wykorzystywanie narzędzi oraz efektów dostępnych w programie, umiejętność dostosowania aplikacji do własnych potrzeb. Realizowanie własnych kompozycji grafiki rastrowej i wektorowej na podstawie nabytej wiedzy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem Adobe Photoshop. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (systemu Windows). Pomocna będzie znajomość ogólnych zasad działania różnych aplikacji Windows. Nabór na szkolenie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Harmonogram zajęć:
26.07.2018 (czwartek) 9:00 - 13:00
27.07.2018 (piątek) 9:00 - 13:00

Cena szkolenia: 850 zł, dla studentów obowiązuje zniżka 20% (cena nie dotyczy szkolenia indywidualnego).
Aby zapisać się na szkolenie wystarczy do nas zadzwonić, wysłać maila lub przyjść do naszego biura.

Program kursu Adobe Photoshop

Kontakt
Zuzanna Domańska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 12 292-78-92 

 

 

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー