AutoCAD - kurs online

Mimo, iż musieliśmy wstrzymać szkolenia prowadzone w naszym centrum, zapraszamy do zainteresowania się tematem indywidualnych szkoleń online z zakresu AutoCAD. Zalety takiego kursu to elastyczny program zajęć i harmonogram - dopasowane indywidualnie do Klienta.

Ze względu na zalecenia instytucji rządowych oraz zdrowie Państwa oraz Pracowników Biś Computers nasze Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk zmuszone jest do przejścia na tryb pracy zdalnej. Tryb ten dotyczy nie tylko codziennego funkcjonowania firmy, ale również prowadzonych przez nią szkoleń.

Mimo, iż sytuacja ta jest dyskomfortem dla każdego, w przypadku szkoleń zdalnych ma wiele zalet. Najważniejsze z nich - oprócz bezpieczeństwa uczestników oraz osób prowadzących - to:

  • Indywidualny program zajęć. Znasz już podstawy programu i chcesz poznać metody optymalizujące pracę lub użyteczne triki? Jesteś zainteresowany wąską tematyką, taką jak bloki dynamiczne lub parametryzacja? Chcesz poznać modelowanie bryłowe w AutoCAD? A może rozpoczynasz zupełnie od podstaw? Pomożemy w każdym z tych przypadków, dopasowując sposób pracy oraz tempo działania do Twoich indywidualnych możliwości.
  • Elastyczny harmonogram szkolenia. Harmonogram, jak i długość pojedynczych zajęć ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi. Preferujemy godziny poranne, ale nie ograniczamy się tylko do nich.
  • Brak ograniczeń terytorialnych. Nie ważne, czy mieszkasz w innej części Krakowa, Polski czy Europy - oszczędzasz czas i pieniądze w związku z transportem.

Uczestnik szkolenia po jego zakończeniu otrzyma Certyfikat wystawiany przez Autodesk - producenta programu. 

Liczba godzin szkolenia: 20

Cena szkolenia: 790 zł

Uwaga: przed każdym szkoleniem testujemy łączność zdalną i upewniamy się, że Uczestnik jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia. 

Zapraszamy do kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Baner Autodesk

Autodesk logo

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー