Desktop Subscription

Znajdź właściwą opcję, korzystając z oprogramowania opłacanego na bieżąco.

Subskrypcja Desktop Subscription zapewnia dostęp do pełnej wersji oprogramowania firmy Autodesk, którą można uzyskać również z licencją bezterminową, ale w ramach elastycznego planu, w ramach którego opłaty są uiszczane na bieżąco. Dzięki temu zarządzanie budżetem jest łatwiejsze.

 

        

Płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz.

Czy projekt jest okresowy, czy stały, koszty oprogramowania mogą być przewidywalne i utrzymywane na odpowiednim poziomie. Można płacić tylko za niezbędny dostęp, bez początkowej inwestycji czy długoterminowego zobowiązania.

 

   

Możliwość dostosowania liczby licencji.

Firmy rozwijają się. Projekty rozszerzają. Pracownicy nie przebywają cały czas w jednym miejscu. Przygotuj się na dowolne zmiany dzięki licencjonowaniu dostosowywanemu do unikatowych potrzeb Twojej organizacji.

 

   

Aktualne oprogramowanie.

Bądź na bieżąco i utrzymuj przewagę nad konkurencją dzięki najnowszej technologii firmy Autodesk. Dzięki subskrypcji Desktop Subscription wiesz, że korzystasz z najnowszych wersji oprogramowania i pomocy technicznej na właściwym poziomie.

 

   

Dodatkowe usługi w chmurze i usługi programowe.

Pracuj mądrzej bez obciążania komputera. Uzyskaj dostęp do dodatkowych usług w chmurze, takich jak funkcje szybszego renderowania i wizualizacji, narzędzia do współpracy i bezpieczne przechowywanie.

 

Dopasowane rozwiązanie i odpowiednie koszty.

Subskrypcja Desktop Subscription zapewnia dostęp do oprogramowania firmy Autodesk przez miesiąc, kwartał lub rok, więc można kontrolować koszty i zobowiązanie.

     

Dostęp miesięczny

 

Dostęp kwartalny

 

Dostęp roczny


Dostęp do oprogramowania przez 1 miesiąc zapewnia najniższe początkowe koszty inwestycji. Jest najlepszy w przypadku pracowników tymczasowych i krótkoterminowych projektów.

 


3 miesiące dostępu z możliwością odnowienia. Opcja doskonała dla nowych firm i wolnych strzelców, odpowiednia w przypadku krótszych zobowiązań.

 


Cały rok dostępu jest najtańszą opcją w przypadku dłuższych projektów.

 

 

Baner Autodesk

Autodesk logo

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー