Okazja – Certyfikacja AutoCAD 2012

Tylko do połowy października certyfikacja AutoCAD 2012 będzie dostępna za 20% ceny! Zachęcamy do skorzystania z szansy i przystąpienia do dwóch egzaminów: AutoCAD 2012 Associate i AutoCAD 2012 Professional.

Zapraszamy do skorzystania z szansy certyfikacji na okazyjnych warunkach. Nominalne ceny egzaminów w wersji 2012 wynoszą 45 euro netto dla poziomu Associate i 75 euro netto dla poziomu Professional - całkowity ich koszt wynosi 625zł. W naszym Autoryzowanym Centrum Certyfikacji Autodesk egzaminy będą dostępne za 125zł. Oferta ograniczona czasowo - tylko do 15 października!

Certyfikacja Autodesk została wprowadzona w Polsce w połowie 2011. Dzięki promującym ją wydarzeniom - takim jak Autodesk Open Doors czy akcja Second Shot - spotkała się z niespodziewanie wielkim zainteresowaniem ze strony profesjonalistów z różnych branży, a także studentów.

Autodesk - światowy lider w zakresie oprogramowania do projektowania - od lat zajmuje się certyfikacją użytkowników oprogramowania Autodesk. Od zeszłego certyfikacja Autodesk dostępna jest również w Polsce.

Certyfikat Autodesk to przede wszystkim:

  • Dowód Twoich umiejętności i zaangażowania 
  • Dokument potwierdzający wiarygodność
  • Dowód zwrotu z inwestycji w szkolenie dla pracodawcy 
  • Osobisty certyfikat elektroniczny 
  • Możliwość wykorzystania logo certyfikacji na wizytówkach

Certyfikacja dla produktów wersji 2012 i wcześniejszych prowadzona jest na dwóch poziomach: Associate (test teoretyczny, 60 minut) i Professional (egzamin praktyczny, 90 minut). Aby otrzymać certyfikat Professional, trzeba mieć zdany również egzamin Associate.

Zachęcamy do skorzystania z dużej szansy certyfikacji - liczba dostępnych promocyjnych egzaminów jest ograniczona.

Więcej informacji:
Mariusz Kasprzak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12 292 78 92 w. 32

Baner Autodesk

Autodesk logo

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー