Autodesk Certification Open Doors 2013

15 listopada odbędzie się trzecia edycja Open Doors - dnia certyfikacji Autodesk. Tego dnia egzaminy będą dostępne na specjalnych warunkach za mniej niż 1/3 ceny, a dla uczestników naszych szkoleń AutoCAD bezpłatnie! Zachęcamy też do udziału w 10-godzinnym kursie przygotowującym do egzaminów AutoCAD 2014 Professional.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Autodesk Certification Open Doors. Jest to doskonała szansa na zdobycie uznanego certyfikatu z wybranego produktu Autodesk.

Autodesk Certification Open Doors 2013

W tym roku, 15 listopada (piątek), ponownie będziemy mieli przyjemność wzięcia udziału w Open Doors. Mimo, iż będzie to pierwsze tego typu wydarzenie, podczas którego egzaminy nie będą bezpłatne, firma Autodesk zaoferuje je po znacznie obniżonych cenach.
Standardowa cena egzaminu wynosi ponad 450zł (90 euro + VAT). W trakcie Open Doors będą one dostępne w cenie 150zł.

Dodatkowo dysponować będziemy pulą bezpłatnych egzaminów AutoCAD 2014 dostępnych dla:

  • Uczestników szkolenia AutoCAD 2014 (30 godzin)  
  • Uczestników kursu przygotowyjącego do certyfikacji AutoCAD 2014 Professional (10 godzin) 

Dlaczego warto uczestniczyć w Open Doors?

  • Tylko przed Open Doors organizujemy 3-godzinne bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminu
  • Pierwsze osoby, które uzyskają najlepsze wyniki otrzymają książki Mastering AutoCAD and AutoCAD LT - są to oficjalne materiały szkoleniowe Autodesk omawiające zaawansowane funkcje 2D oraz elementy modelowania 3D.
  • Egzaminy AutoCAD 2014 Professional będą bezpłatne dla osób uczestniczących szkoleniach Biś Computers
  • Egzaminy oferowane za mniej niż 1/3 sugerowanej ceny!

Autodesk Certification Open Doors w zeszłych latach 
Certyfikacja Autodesk została wprowadzona w Polsce m.in. dzięki staraniom Biś Computers w paŸdzierniku 2011 roku. W tym samym czasie wprowadzona została polska wersja egzaminów AutoCAD, również przy wsparciu i konsultacjach naszego Autoryzowanego Centrum Certyfikacji Autodesk. Wydarzeniem promującym certyfikację było Autodesk Certification Open Doors, w którym udział w Biś Computers wzięło ponad 200 osób przystępując do 426 bezpłatnych egzaminów.
 W listopadzie 2012 roku firma Autodesk powtórzyła Open Doors. Dzięki współpracy z Politechniką Krakowską oraz AGH przeprowadziliśmy 511 bezpłatnych egzaminów - najwięcej w całym obszarze EMEA, na którym organizowane było to wydarzenie. 
Obie edycje zakończyły się olbrzymim sukcesem nie tylko dla Autodesk, ale również dla Biś Computers. Firma, jako jedyna z Polski została dwukrotnie z rzędu wyróżniona na Autodesk University - największym corocznym spotkaniu pracowników, partnerów oraz klientów firmy Autodesk.

Kurs przygotowujący do egzaminów AutoCAD 2014 Professional

Zachęcamy do uczestnictwa w 10-godzinnym kursie przygotowującym do egzaminu AutoCAD 2014 Professional. Podczas zajęć omówimy nie tylko najważniejsze zagadnienia egzaminu, ale także jego formułę. 3 dniowe szkolenie (łącznie 10 godzin) jest warte uwagi dla wszystkich, którzy chcieliby powtórzyć wiadomości, nabyć pewności siebie przed przystąpieniem do certyfikacji i nie dać się zaskoczyć na samym egzaminie.
Terminy i szczegóły na stronie Open Doors

Informacje i zapisy
Aby zapisać się na egzaminy, skorzystaj z formularza pod tym linkiem. Na zgłoszenia czekamy do końca paŸdziernika!
Więcej informacji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 12 292 78 92 w. 32 (Mariusz Kasprzak) oraz na stronie www.opendoors.krakow.pl.

Baner Autodesk

Autodesk logo

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー